Adressen - Kerkplein Harlingen
11
page-template-default,page,page-id-11,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Adressen

Het Dagelijks Bestuur van de Werkgemeenschap wordt gevormd door

Voorzitter:

ds. H.H. Meerveld, Marnehiem 54 8862 RD,  Harlingen

 

Secretaris:
Mevr. N. Hiemstra-Kampen, Hoogaarshof 1, 8862 PP Harlingen
418685; email: hiemstra.kampen@gmail.com

 

Penningmeester:
Mevr. M. Funk, mfunk3946@gmail.com

 

Bankrekening:
NL 97 Rabo 0119398907 t.n.v. Werkgemeenschap van Kerken, Harlingen

Afgevaardigden naar de Werkgemeenschap

Chr. Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt
Dhr. S. Hoekstra
Dhr. D. Walinga

 

Doopsgezinde Gemeente
Dhr. J.G. Meester
Dhr. D. Homan

 

Gereformeerde Kerk
Dhr. A. Zuidema

 

Hervormde Gemeente
Dhr. D. Alberda

 

Korps Leger des Heils
Mevr. F. Nagel

 

Rooms Katholieke Parochie
Mevr. C. Helmstrijd

Commissies

Commissie “Interkerkelijke zangdiensten en 2e feestdagen”
Mevr. W. Wegman, kw.wegman@home.nl

 

Commissie “Kinderconcerten”
Mevr. D. van der Tuin, danielle.vander.tuin@home.nl

 

Commissie “Wellfair commissie Varenden”
Dhr. S.J. Switijnk, sjswitijnk@ziggo.nl

 

Convent van Pastores
Ds. L.W. Nijendijk, b.nijendijk@home.nl

 

Interkerkelijk Diaconaal Overleg (IDO)
Dhr. S. van der Heide, slmheide@msn.com

 

Kerst in de stad
Maj.R.Wolfs,  roelof.wolfs@legerdesheils.nl

Afgevaardigden naar

Stichting “Radiostad Harlingen”
Dhr. W. Velthuis

 

Identiteitscommissie “De Spiker”
Dhr. L. van der Zwaag, lvdzwaag@planet.nl

 

Commissie geestelijke zaken “De Batting e.o.”
Ds. D.J.K.G Ruiter, h.ruiter@zonnet.nl

 

Levensbeschouwelijk Vormingsonderwijs
Dhr. A. Stoker, addystoker@gmail.com

 

Klankbordgroep “Zorg en Welzijn”/werkgroep ”Mantelzorg”
Mevr. N. Hiemstra, hiemstra.kampen@gmail.com

 

Lessons and Carols
Mevr. B. Twijnstra, twijnstra-harlingen@hetnet.nl